3D FÓLIE VWS - Kompletní změna barvy

Nudí Vás již barva Vašeho vozu? Líbí se Vám moderní trendy? Chcete aby byl Váš vůz chráněn před nepříznivými vlivy jako je sluneční záření, odletující kamínky? Pak přemýšlejte o převleku. Revoluční metodě, která má mnoho výhod a velmi málo úskalí.

Zajímavosti ze světa autofólií

Vinyl Wraping System - změna barvy Vašeho vozu za 3 dny

Snadná cesta jak změnit barvu Vašeho vozu

Moderní technologie jsou užitečné i zábavné. Převlek pomocí 3D autofólie Vinyl Wraping System (VWS) může zásadním způsobem změnit vzhled Vašeho vozu. Jednoduše sjednotíte firemní vozový park a ještě budete držet krok s módou.

Kompletní převlek auta pomocí autofólie VWS je hotový již za 3 dny a jedná se o 100% vratný proces. Podobně jako u tónování autoskel používáme i zde fólie z velmi kvalitního materiálu, která chrání před UV zářením. Navíc váš originální autolak už nebude ohrožen sluncem ani odletujícími kamínky.

VWS Převlek - původní barva vozu VWS Převlek - kapota VWS Převlek - zadní blatník VWS Převlek - střecha VWS Převlek - přední nárazník VWS Převlek - výsledná barva vozu dle příní zákazníka

 

Speciální a designové fólie

Nový design Vašeho vozu nemusí znamenat pouze změnu jedné barvy na jinou. V nabídce máme také speciální fólie imitující nejrůznější povrchy. Od 3D Carbonu přes škrábaný hliník, až po krokodýlí kůži. Dále jsou zde pro Vás i chromované, perleťové, metalické a další a další fólie, které pomohou realizovat přesně Vaše požadavky. Celopolep vozu je stále častější volbou motoristů, kteří nechtějí aby jejich automobil vypadal stejně jako tisíce jiných vozidel na silnicích. Jak vypadá nejoblíbenější volba našich zákazníků se můžete podívat na fotografiích níže. Jendá se o vůz Mini Cooper Countryman převlečený do imitace 3D Carbon.

Mini Cooper Countryman - 3D Carbo Mini Cooper Countryman - 3D Carbo Mini Cooper Countryman - 3D Carbo Mini Cooper Countryman - 3D Carbo Mini Cooper Countryman - 3D Carbo Mini Cooper Countryman - 3D Carbo

 

Carshield - ochrana laku na nejvyšší úrovni

Vysoce odolná polyuretanová fólie o síle 250 mikronů dokonale ochrání váš vůz před odletujícími kamínky a zamezí poškození laku na exponovaných místech.

odolnost carshieldCarshield je transparentní, houževnatá a extrémně pevná autofólie s dlouhou životností.

Typicky se instaluje na:

  • přední nárazník
  • pruh na exponovanou část kapoty
  • zrcátka
  • prahy
  • nakládací hrana zavazadlového prostoru

Carshield je UV rezistentní a zároveň UV paprsky propouští - lak pod fólií se mění působením slunečního záření rovnoměrně jako ostatní části vozu, které fólie nezakrývá.

Díky tomu není po odstranění carshieldu patrný žádný rozdíl. Naši zákazníci to oceňují zejména na kapotě, kde se často aplikuje pouze pruh na namáhané části.

Jestliže Vás zajíma mimo celopolepu vozu i další využití autofólií navštivte také Tónování autoskel a stránku věnovanou Autofóliím, najdete zde řadu užitečných informací o tónování autoskel.


 
Telefon: 777 120 130

tvorba www stránek emocio