Zajímavosti ze světa tónování autoskel

Nespokojíte se jen s povrchním popisem? Hledáte maximum informaci než se rozhodnete jaké autofólie a od které firmy? Vítejte na naší webowé stránce! Najdete zde mnoho zajímavých informaci o historii, výrobě a instalaci moderních protislunečních autofólií. Navštivte sekci o autofóliích. Máte otázku, na kterou jste zde nenašli odpověď? Nebojte se a zavolejte nám, rádi vám vše zodpovíme na
tel. 777 120 130

Nejvyšší kvalifikace v oblasti instalace autofólií

Podařilo se nám dosáhnout nejvyššího stupně kvalifikace v oblasti tónování autoskel. Certifikát Ceiba Profitinter zaručuje našim zákazníkům dodržování všech náležitostí jak při samotné instalaci autofólií tak při administrativních úkonech souvisejících s tónováním autoskel.

CEIBA  -  Profi Tinter

Certifikáty

naše firma má veškeré potřebné osvědčení a certifikace k odborné montáži protislunečních autofólií. Tónování autoskel od nás tak splňuje všechny náležitosti dané zákonem.

ATEST 8SD

Zdravotní nezávadnost

Osvědčení o instalaci autofólií

Osvědčení o instalaci autofólií

Tónování autoskel - Autofólie s atestem - Autofólie Praha

Autofólie a tónování autoskel poskytují celou řadu výhod.....

Jestliže navíc svěříte svůj automobil profesionálům, instalace autofólií proběhne rychle, kvalitně a na provedenou práci i použité autofólie dostanete dlouholetou záruku. Odborná rada při volbě odstínu Vám pomůže při rozhodování a zaručí spokojenost do budoucna. Tónování autoskel prvádíme řadu let a neustále sledujeme nové trendy a technologie ve vývoji autofólií.

Hlavní výhody tónování autoskel - autofólie SunTek Vám zpříjemní léto.....

Autofólie SunTek s atestem jsou vyvíjeny s ohledem na specifické požadavky tónování autoskel. Vynikají zvláště vysokou odolností proti otěru a dlouholetou stálostí odstínu. Autofólie SunTek má také vysokou tvárnost, umožňující perfektní instalaci na zaoblená skla automobilů. Díky tomu lze instalovat zadní skla automobilů z jednoho kusu autofólie.

Autofólie s atestem poskytují další a další výhody takříkajíc bez vedlejších účinků. Tónování autoskel provádíme řadu let a zkušenosti s instalací autofólie na tisíce vozů nám pomáhají plnit náš hlavní cíl - maximální spokojenost našich zákazníků....

Ceny autofólií nezávisí na zvoleném odstínu a jsou včetně DPH. Ceny pro jednotlivé vozy naleznete v CENÍKU.


 
Telefon: 777 120 130

tvorba www stránek emocio